SETs medlemmer

Virksomhed Hjemmeside
2people A/S
3D Vækst www.3tg.dk/
3F Skiveegnen www.3f.dk/skive
A A Hereford Beefstouw www.a-h-b.dk
A Svane asvane.dk
A2 Living ApS www.a2living.dk
Access Invest www.accessinvest.dk
A-Consult A/S www.aconsult.dk
Adv.Fa. Jeppe L. Jepsen www.jeppe-jepsen.dk
Advokat Knud Borup Jensen www.advokatnoeglen.dk/advokat/knud-borup-jensen
Advokatfirmaet Søgaard www.advosoegaard.dk
Advokathuset Funch & Nielsen www.advokathuset.dk
AGV Scandinavia A/S www.agvscandinavia.dk
AH Byg ApS www.ahbyg.dk
Akurat www.akurat.dk
Albøge www.alboege.dk
ALO Danmark www.quicke.dk
ALT Zoneklinik www.altzoneklinik.dk
AMN-Misting ApS www.amn-misting.com
Anna Ravn Consult www.annaravn.dk/
AOF – Skive www.aof-skive.dk
Arbejdernes Landsbank www.al-bank.dk
Arbejdsmiljøcenter Midt-Vest ApS www.amcmv.dk/
Arkitektfirmaet Andreas Ravn ApS www.andreasravn.dk/forside.aspx
Artco www.artco.dk
A-Sport A/S www.a-sport.dk
AV Picture www.avpicture.dk/
AV-2 ApS www.av-2.dk
 B BC Værktøj Skive A/S www.bcv.dk
  BDO Scanrevision www.bdo.dk/da-dk/hjem
  Benta’s Cafeteria & Selskabslokaler www.bentas-cafeteria.dk
Berggreen
BGB A/S www.bgb.dk
BIIR Nordvest www.biir.dk/
Bizz Up www.bizzup.dk
BJ Anlæg www.bj-anlaeg-skive.dk
Bjarne Nielsen A/S www.bn.dk
Bleshøy Optometri www.visioncenter.dk
Bogild IT www.bogildit.dk
Bomiva www.bomiva.dk/
Bonde Maskiner A/S www.bondemaskiner.dk
Botex Home Skive A/S www.botex.dk
Boudigaard Begravelse www.boudigaard.dk
BP Rengøring www.bprengoring.dk
Brandt revision og rådgivning www.brandtrevision.dk
Brdr. Futterup www.futterup.dk
Breum Blomster www.breumblomster.dk
Breum Borger & Landboforening www.bblf.dk
Breum Landevejskro www.breumlandevejskro.dk
Breum Vognmandsforretning
Brænderiet Limfjord www.braenderiet.dk
Buhl Advice A/S www.buhladvice.dk/
Butik Overgaard www.overgaardlabrador.dk
BY Bit – Bit Dahl www.bybit.dk
Byggefirmaet Knudsgaard A/S www.knudsgaard.as
Byggeservice (Kristian Skriver Byggeservice) www.skriver-byg.dk
C C. Frohns Brugskunst www.cfrohn.dk
Café På Herrens Mark www.paaherrensmark.com/da1
Calvex www.calvex.dk
Chokolet
www.chokolet.dk
Cirkeline
Claurik ApS www.claurik.dk/
Coachkontoret www.coachkontoret.dk
COMPUSATS www.compusats.dk
CP Sourcing ApS www.cp-sourcing.dk
Cykelpartner.dk ApS www.cykelpartner.dk
D DagliBrugsen Durup www.facebook.com/search/str/dagli’brugsen+durup
  Dahl Pedersen A/S www.dahlpedersen.dk
Dalsgaard Antik www.dalsgaardantik.dk
Dam & Hovgaard www.dogh.dk
Dan Group Alarm Skive A/S www.dgss.dk
DanBag Paper Solution A/S www.dan-bag.dk
Dan-Element A/S www.danelement.dk
Dansk Metal www.danskmetal.dk/
Dansk Revision A/S www.danskrevision.dk
Dantherm Air Handling A/S www.dantherm.com
Dapeca Aps www.dapaca.dk
DARE www.idareyou.dk/
Deif A/S www.deif.com
Dekolet www.dekolet.dk/
Djust-it www.djust-it.dk
DLG – Durup
Dommerby Stål ApS www.dommerbystaal.dk
Durup Autoservice I/S www.durupautoservice.dk
Durup Borger- og Erhvervsforening www.facebook.com/Durup-Borger-og-Erhvervsforening
Durup Idræts- og Svømmehal www.duruphallen.dk
Durup Sparekasse Erhvervsdrivende Fond www.durupspar.dk
Dybdahl Byggeadministration A/S www.dybdahl-byg.dk
DynamicIT www.dynamicit.dk
 E  EDC Mæglerne Poulsen & Vester www.edc.dk/salling/
EDC Skive www.edc.dk
Egeris Blomster www.egerisblomster.dk/forside/
EH Management
Ejsing Fodboldgolf www.ejsingfodboldgolf.dk/
EL:CON Agerkilde A/S Skive www.elcon-as.dk/
ElektroTek Skive ApS www.aalestrupelektro.dk/
Elenas ApS www.elenas.dk
En Bid af Himlen www.enbidafhimlen.dk
Erhvervsakademi Dania www.eadania.dk/
Eskjær Hovedgaard www.eskjaer-hovedgaard.dk
 F Feriepartner Limfjorden www.feriepartner.dk/limfjorden/
  Fjero A/S www.fjero.com
Flexfabrikken ApS www.flexfabrikken.dk
Flex-Trim A/S www.flex-trim.com
Flügger Farver og Au-bo Køkken – Durup www.aubo.dk
FOA, Skive Afd. www.foa.dk
Foldberg www.foldberg.dk
Formkon www.formkon.dk
Fotograf Gert Laursen www.fotograflaursen.dk
Fotograf Karina Miltersen www.saybaby.dk
Freja A/S www.freja.com
Frokostbussen www.frokostbussen.dk
Frontmatec www.frontmatec.com
FS2 Reklame A/S www.fs2.dk
Fur Bryghus ApS www.furbryghus.dk
Fur Camping – Raakilde Lejrskole www.furcamping.dk
Fur Færgekro I/S www.furkro.dk
Furnyt www.furnyt.dk/4/
Fursund Færgeri www.regionmidtjylland.dk
Fursund Turistinformation www.fursund.dk
Fursundegnen www.fursundegnen.dk/
FysioCare Salling fysioterapiklinik www.fysiocaresalling.dk/
Fysioterapeuterne www.fysioterapeuterne.nu/
G Galleri 2132 www.galleri2132.com
  Garant Brich Tæpper Skive A/S www.garant-gulve.com
Geopartner Landinspektørgården A/S www.geopartner.dk/kontakt/locations/skiv
Ginnerup A/S www.ginnerup.dk
Glaspusteriet Helledie
Glyngøre Borger- og Erhvervsforening www.glyngoereby.dk/glyngoere-borger-erhv
Glyngøre Shellfish ApS www.danishshellfish.com
GNL Service Aps www.gnlservice.dk
GoSail A/S www.gosail.dk
Goul Agro I/S
Grillfætter Catering www.grillfaetter.dk
Graphicmaster www.graphicmaster.dk
GREDITEC ApS www.greditec.dk
Grubak Consult www.grubakconsult.dk/
H Hancock Bryggerierne A/S www.hancock.dk
Helm www.helm.nu/
Hesthavegård www.hesthave.dk/
H.F. Smede- og Maskinværksted www.hfsmede.dk
H.H.Transport Sundsøre ApS
HL Smede og Montage IVS
Hilmars ApS www.hilmars.dk
Hjarbæk Fjord Camping www.hjarbaek.dk/
Hobby-Huset A/S www.hobby-huset.dk
Hostrup Hovedgaard www.hostruphovedgaard.dk/
Hotel Pinenhus www.pinenhus.dk
Hotel Skivehus www.hotelskivehus.dk
Hotel Strandtangen, Maritim H.H. Service ApS www.strandtangen.dk
Houmøllers Møbler A/S www.hmskive.dk
HR-International Consulting www.hr-internationalconsulting.com
Human Company www.humancompany.dk
Hvalpsund-Sundsøre Færgeoverfart/Vesthimm. Komm. www.hvalpsund-sundsoere.vesthimmerland.dk
Hvoldal Consult ApS www.hvoldal.dk
Hydra-Comp www.hydra-comp.dk
Häfele Danmark A/S www.haefele.dk
Højslev El ApS www.hoejslev-el.dk
Højslev Helse & Fodklinik www.hoejslevhelse.dk
Højslev Kro www.hoejslev-kro.dk
I Imerys Industrial Minerals Denmark A/S www.damolin.dk
Interfjord A/S www.interfjord.dk
Interservice www.interservice-skive.dk
Itino www.itino.dk
 
 J JE INTERNET
Jebjerg Gartneri www.80739.dk
Jeco Metalvarefabrik www.jeco-metal.dk
Jespersen Group www.jespersengroup.dk
Jettestuen/Akvarel Productions www.akvarel.dk
JKS A/S www.jks.dk/
Jyllands Akvariet www.jyllandsakvariet.dk/
Jysk Gas og VVS Teknik ApS http://www.facebook.com/klausjyskgas.dk
Jyske Bank www.jyskebank.dk/
Jyske Bank Erhverv, Nykøbing Mors www.jyskebank.dk/
K Kaj Ove Madsen A/S www.kajovemadsen.dk
Karlsen hydraulik og entreprenørservice www.karlsenservice.dk
Karsten Svenningsen Maskiner www.ksmaskiner.dk/
Kastrup Træ-Alu www.kastrupvinduet.dk
KB Motorservice A/S www.kbmotor.dk
KH Maskinudlejning www.dihc.dk/
Kilde A/S Automation www.kilde-as.com
Klartek www.klartek.dk
Klimatek A/S www.klimatek.dk
Klinik for Fodterapi
KlipTone www.kliptone.dk
KPT ApS www.kpt.dk/da.html
Krejbjerg Tømrerforretning www.krejbjergtomrer.dk/
Kroma a/s www.kroma.dk
Kulturcenter Limfjord www.kclimfjord.dk
Kurt Sørensen Murer og Aut. Kloakmester www.kurt-sorensen.dk/
KÆRE BØRN Skive ApS www.kærebørn-skive.dk/
L L.B. Truck Service ApS www.lbtruck.com
LAKexperten Skive Au2lak A/S www.skiveautolak.dk
Landinspektørcentret Jeppesen A/S http://www.lcdk.dk/Afdelinger/Nykobing-Mors
Landboforeningen Limfjord https://landboforeningenlimfjord.dk/
LED-Erhverv www.led-erhverv.dk/
Lederne Midt-Nord www.lederne.dk/lokalafdelinger/lederne-m
Legeland Viborg ApS www.legelandviborg.dk
Lene & Saksen www.leneogsaksen.dk
Limfjordens Hus www.limfjordenshus.dk/
Limfjords Camping og Vandland www.limfjords.dk
LinkToValue Management www.linktovalue.dk
Linderswoodpartner
LO Skiveegnen www.lomidt.dk/skiveegnen/forside/
Lund Elektro
Lundø Camping & Grill www.lundocamping.dk
Lyby Frugt www.lybyfrugt.dk/
Læreruddannelsen i Skive www.skivesem.dk
Lås & Slå Tyverisikring www.laasogslaa.dk
M Mads Madsen VVS Engros A/S www.mmvvs.dk
Madsen Bioenergi www.madsenbioenergi.dk
Magnus Olesen A/S www.magnusolesen.dk
  Maja V www.majav.dk
Maler Jette I/S www.malerjette.dk
Malerfirmaet Lars Boddum ApS
MBM & MAB A/S www.mbm-mab.dk
Meissner + Sigh www.m-s.dk/
Melbjerggård Grønt www.melbjerggaardgront.blogspot.dk/
Moland Byggevarer A/S www.moland-skive.dk
Morsø Sko Import A/S www.morso-sko.dk
Motel Skive www.motelskive.dk
Multika – Dansk Køkkensnedkeri www.multika.dk
Murerfirmaet Torben Pedersen ApS www.murerfirmaet-tgp.dk
Museum Salling www.museumsalling.dk
N Naturlig Bevægelse www.naturligbevaegelse.dk
N. C. Nielsen A/S www.nc-nielsen.dk
NetIP A/S www.netip.dk
NH Byg www.nhbygogenergi.dk/
Nordisk Granit Import A/S www.nordiskgranit.dk
Nordsign www.nordsign.dk
Nova Consult www.nova-c.dk
Nr. Søby VVS & Hobby-Huset www.nrsoeby-vvs.dk
Nybolig Erhverv, Skive www.nybolig.dk
Nybolig, Skive www.nybolig.dk
Nykredit Erhverv A/S www.nykredit.dk
O Oddense Tømrerfirma A/S www.oddense.dk/
Ole Fly www.olefly.dk
Oplevelsesfabrikken ApS www.oplevelsesfabrikken.dk
Optima Belysning BtB Aps www.optimabelysning.dk/
Ove Raabjerg Larsen ApS www.orl.dk
P Pantaenius www.pantaenius.dk
Partas A/S www.partas.dk
PBJ Furniture A/S www.pbjfurniture.dk/da/
PC Maskiner www.pcmaskiner.dk
Pcdrill www.pcdrill.dk
Pedersborg Vin www.pedersborgvin.dk/
PermaVent www.permavent.dk
PH Montage A/S www.phmontage.dk
Pinholt Metal Working
Pintrip ApS www.pintrip.eu/
Poul Jensen Entreprenør ApS www.poul-jensen.dk
PowElec
Profi Kommunikation www.profi.dk
Provins www.pro-vins.dk
Pulsen www.balling-by.dk
PWC www.pwc.dk/
R Radio Skive ApS www.radioskive.dk
Restaurant Strandtangen A/S www.restaurant-strandtangen.dk/
Revision Limfjord A/S www.revisionlimfjord.dk
RK Plast www.rkplast.dk
Roslev Apotek www.roslevapotek.dk
Roslev Trælasthandel www.roslev.dk
Roslev Vandrehjem www.danhostelnord.dk/roslev
RTA Bogføring
Rustek A/S www.rustek.dk/
Rybjerg Biogas www.rybjerggaard.dk/produktion/biogas/
Røde Kors Møbelbutik www.rodekors-skive.dk/
Rønbjerg Tagteknik www.ronbjergtagteknik.dk
S Sabetoflex ApS www.sabetoflex.dk
Salling Autogenbrug www.autoophugget.dk
Salling Avis www.salling-bogtrykkeri.dk
Salling Bank www.sallingbank.dk
Salling Camping www.sallingcamping.dk
Salling Computer Service www.scservice.dk
Salling Entreprenørfirma www.salling-entreprenor.dk
Salling Fysioterapi www.sallingfysioterapi.dk
Salling Grovvarer Amba www.sallinggrovvarer.dk
Salling Palle- & Emballagehandel www.sallingpallehandel.dk
Salling Træelement www.sallingelement.dk
Sallingsund Byg www.sallingsund-byg.dk
Savillas www.savillas.dk
SBJ Montage www.sbj-montage.dk
Scanbag A/S www.scanbag.dk
Scanlak Balling A/S www.scanlak.dk
Scantruck A/S www.Scantruck.dk
Sidelmann Design www.facebook.com/SidelmannDesign
Skatek A/S www.skatek.dk
Skipper Furniture A/S www.skippers-moebler.dk
Skive Anlæg & Entreprenør www.skiveae.dk
Skive Atletik & Motion www.skiveam.dk
Skive Bibliotek www.regionmidtjylland.dk
Skive Bogføring www.skivebogfoering.dk
Skive College www.skivehs.dk
Skive El-Service www.skive-elservice.dk
Skive Festival www.skivefestival.dk
Skive Fjernvarme I/S www.skivefjernvarme.dk
Skive Fjord Camping www.skivefjordcamping.dk
Skive Flytteforretning www.skive-flytteforretning.dk
Skive Folkeblad www.skivefolkeblad.dk
Skive Fragt A/S www.skivefragt.dk
Skive Frugt A/S www.skivefrugt.dk
Skive Gokart & Paintball Center www.skivegokart.dk
Skive Golfklub www.SkiveGolfklub.dk
Skive Gymnasium & HF www.skivegym.dk
Skive Handel www.skivehandel.dk
Skive IK Elite A/S www.skive-ik.dk
Skive Kaserne www.forsvaret.dk
Skive Kommune www.regionmidtjylland.dk
Skive Kran og Transport www.skivekran.dk
Skive Offset ApS www.skiveoffset.dk
Skive Shipping www.skiveshipping.dk
Skive Smede- og Maskinteknik www.sm-teknik.dk
Skive Technical Service ApS www.skive-ts.dk/
Skive Theater www.skivetheater.dk
Skive Trav www.skive-trav.dk
Skive Vand www.skivevand.dk
Skottenborg www.skottenborg.dk
Skov A/S www.skov.dk
Slagteren i Højslev www.slagteren-hojslev.dk
Social- og Sundhedsskolen S-T-V www.sosu-stv.dk
SmartGroup www.smart-group.dk
SM Entreprenørfirma A/S www.sm-entreprenorfirma.dk
SorenSuper
Spar Nord www.sparnord.dk/om-spar-nord/kontakt/lokale-banker/skive.aspx
Spar Vest Fonden www.sparbankvest.dk
Sparekassen Balling www.sparekassenballing.dk
Sparekassen Vendsyssel www.sparekassen-vendsyssel.dk/kontakt/afdelinger/skive/
Spøttrup Kran-og Containerservice www.spøttrupkranogcontainer.dk
Spøttrup Turistforening www.spottrupturist.dk
Staun Consult www.staunconsult.qsite.dk/
Steen K. Pedersen A/S www.skp-el.dk
Stenger & Ibsen Construction A/S www.si-construction.com
Stoholm Fritids- og Kulturcenter www.stoholmfritid.dk
Storgaards Gulvafslibning
Stouby Tømrerfirma ApS www.stouby.dk
Strøgets Vinhandel www.vinoble.dk
Stykgodscentret Skive A/S www.stykgodscentret.dk
Stylisht www.stylisht.dk
Subziter www.subziter.dk
Super Brugsen i Roslev www.roslevbrugsforening.dk
Super Spar Jebjerg www.spar.dk/butik/spar-Jebjerg
Suntherm ApS www.suntherm.dk
Søby Maskinaktieselskab www.soby.com
Søren Færch
Søren Yde ApS Arkitekt MAA www.arkitektyde.dk
T Tarok Skive www.tarokmuseet.dk/
Thebeebusiness ApS www.thebeebusiness.com/
Thise Mejeri www.thise.dk
Thomas Lillelund
Thomas Møller Pedersen ApS tmp.dk/da/
Thorvig Tryk www.thorvig.dk
Throw-in
Tingfinderiet www.tingfinderiet.com
TKT Electronics ApS www.ktel.dk
Toft Care Systems www.toft-care.dk
Toyota STS Biler A/S www.stsbiler.dk/kontakt-sts-biler/skive
TR Consult www.trconsult.dk
Træmuseet www.traemuseet.dk/
TWT A/S www.twt.dk
Tømrer & Snedker Poul Bak www.poul-bak.dk
Tømrermester Henry À Lava www.facebook.com/TomrermesterHenryaLava?filter=2
Tømrermester Per Christensen ApS www.pc-byg.dk
Tømrernes Byggeselskab www.tbsas.dk
U Uni-Sign Miljø www.miljo.uni-sign.dk
V V-Steel A/S www.vsteel.dk
VEIDEC ApS www.veidec.com/dk/hjem
  VestergaardAdvice www.vestergaardadvice.dk
Vestsalling Hjemmeservice www.vestsalling.dk
VIBLA APS www.vibla.dk
VIBERG-ROHDE ApS www.uderum.dk
Vikan A/S www.Vikan.com
Virksund Camping http://www.virksundcamping.dk
Virksund Kursuscenter www.virksund.dk/
W Wellfarmed
Winther Engros ApS www.WintherEngros.dk
Wunderwear By Istrup www.wunderwear.dk/
Y Ydes HjemmeService www.ydeshjemmeservice.dk
Æ Æ’ SME ApS
Å Aage Espersen & Søn www.jernesper.eu
  Aakjærselskabet www.jenle.dk
AU Herning – Institut for Forretningsudvikling og Teknologi www.btech.au.dk/

 

Ved at bruge hjemmesiden accepterer vores cookie- og privatlivspolitik. Læs mere

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close