SETs medlemmer

VirksomhedHjemmeside
2people A/S
3D Vækstwww.3tg.dk/
3F Skiveegnenwww.3f.dk/skive
AA Hereford Beefstouwwww.a-h-b.dk
A Svaneasvane.dk
A2 Living ApSwww.a2living.dk
Access Investwww.accessinvest.dk
A-Consult A/Swww.aconsult.dk
Adv.Fa. Jeppe L. Jepsenwww.jeppe-jepsen.dk
Advokat Knud Borup Jensenwww.advokatnoeglen.dk/advokat/knud-borup-jensen
Advokatfirmaet Søgaardwww.advosoegaard.dk
Advokathuset Funch & Nielsenwww.advokathuset.dk
AH Byg ApSwww.ahbyg.dk
Albøgewww.alboege.dk
ALLflex Nordic ApSwww.allflex-nordic.com
ALO Danmarkwww.quicke.dk
AMN-Misting ApSwww.amn-misting.com
Anna Ravn Consultwww.annaravn.dk/
AOF – Skivewww.aof-skive.dk
Arbejdernes Landsbankwww.al-bank.dk
Arbejdsmiljøcenter Midt-Vest ApSwww.amcmv.dk/
Arkitektfirmaet Andreas Ravn ApSwww.andreasravn.dk/forside.aspx
Artcowww.artco.dk
ArtiMikwww.artimik.dk
A-Sport A/Swww.a-sport.dk
AV Picturewww.avpicture.dk/
AV-2 ApSwww.av-2.dk
 BBC Værktøj Skive A/Swww.bcv.dk
 BDO Scanrevisionwww.bdo.dk/da-dk/hjem
 Benta’s Cafeteria & Selskabslokalerwww.bentas-cafeteria.dk
Berggreen
BGB A/Swww.bgb.dk
BIIRwww.biir.dk
Bjarne Nielsen A/Swww.bn.dk
Bleshøy Optometriwww.visioncenter.dk
Bomivawww.bomiva.dk/
Bonde Maskiner A/Swww.bondemaskiner.dk
Botex Home Skive A/Swww.botex.dk
Boudigaard Begravelsewww.boudigaard.dk
Brandt revision og rådgivningwww.brandtrevision.dk
Brdr. Futterupwww.futterup.dk
Breum Blomsterwww.breumblomster.dk
Breum Borger & Landboforeningwww.bblf.dk
Breum Landevejskrowww.breumlandevejskro.dk
Breum Vognmandsforretning
Brænderiet Limfjordwww.braenderiet.dk
Buhl Advice A/Swww.buhladvice.dk/
Butik Overgaardwww.overgaardlabrador.dk
BY Bit – Bit Dahlwww.bybit.dk
By Tikawww.bytika.dk
Byggefirmaet Knudsgaard A/Swww.knudsgaard.as
Byggeservice (Kristian Skriver Byggeservice)www.skriver-byg.dk
CC. Frohns Brugskunstwww.cfrohn.dk
Café På Herrens Markwww.paaherrensmark.com/da1
Café Helmuthwww.cafehelmuth.dk
Calvexwww.calvex.dk
Chokolet
www.chokolet.dk
Cirkelinewww.cirkelinefur.dk
Claurik ApSwww.claurik.dk/
Coachkontoretwww.coachkontoret.dk
Comconwww.comcon.dk
CP Sourcing ApSwww.cp-sourcing.dk
Cykelpartner.dk ApSwww.cykelpartner.dk
DDagliBrugsen Durupwww.facebook.com/search/str/dagli’brugsen+durup
 Dahl Pedersen A/Swww.dahlpedersen.dk
Dalsgaard Antikwww.dalsgaardantik.dk
Dam & Hovgaardwww.dogh.dk
Dan Group Alarm Skive A/Swww.dgss.dk
DanBag Paper Solution A/Swww.dan-bag.dk
Dan-Element A/Swww.danelement.dk
Dania Plastwww.dania.dk
Dansk Metalwww.danskmetal.dk/
Dansk Revision A/Swww.danskrevision.dk
Dantherm Air Handling A/Swww.dantherm.com
DAREwww.idareyou.dk/
Deif A/Swww.deif.com
Dekoletwww.dekolet.dk/
Djust-itwww.djust-it.dk
DLG – Durup
Dommerby Stål ApSwww.dommerbystaal.dk
Durup Autoservice I/Swww.durupautoservice.dk
Durup Idræts- og Svømmehalwww.duruphallen.dk
Durup Sparekasse Erhvervsdrivende Fondwww.durupspar.dk
Dybdahl Byggeadministration A/Swww.dybdahl-byg.dk
DynamicITwww.dynamicit.dk
 E EDC Mæglerne Poulsen & Vesterwww.edc.dk/salling/
EDC Skivewww.edc.dk
Egeris Blomsterwww.egerisblomster.dk/forside/
EH Management
Ejsing Fodboldgolfwww.ejsingfodboldgolf.dk/
EL:CON Agerkilde A/S Skivewww.elcon-as.dk/
ElektroTek Skive ApSwww.aalestrupelektro.dk/
Element Mediawww.elementmedia.dk
Elenas ApSwww.elenas.dk
Erhvervsakademi Daniawww.eadania.dk/
Eskjær Hovedgaardwww.eskjaer-hovedgaard.dk
 FFeriepartner Limfjordenwww.feriepartner.dk/limfjorden/
 Fjero A/Swww.fjero.com
Flex-Trim A/Swww.flex-trim.com
Flügger Farver og Au-bo Køkken – Durupwww.aubo.dk
FOA, Skive Afd.www.foa.dk
Foldbergwww.foldberg.dk
Formkonwww.formkon.dk
Fotograf Brian Amtoftwww.altien.dk
Fotograf Gert Laursenwww.fotograflaursen.dk
Fotograf Karina Miltersenwww.saybaby.dk
Freja A/Swww.freja.com
Frokostbussenwww.frokostbussen.dk
Frontmatecwww.frontmatec.com
FS2 Reklame A/Swww.fs2.dk
Fur Bryghus ApSwww.furbryghus.dk
Fur Camping – Raakilde Lejrskolewww.furcamping.dk
Fur Færgekro I/Swww.furkro.dk
Furnytwww.furnyt.dk/4/
Fursund Færgeriwww.regionmidtjylland.dk
Fursund Turistinformationwww.fursund.dk
Fursundegnenwww.fursundegnen.dk/
FysioCare Salling fysioterapiklinikwww.fysiocaresalling.dk/
Fysioterapeuternewww.fysioterapeuterne.nu/
Færch Morsø Kølwww.faerchkol.dk
GGarant Brich Tæpper Skive A/Swww.garant-gulve.com
Geopartner Landinspektørgården A/Swww.geopartner.dk/kontakt/locations/skiv
Ginnerup A/Swww.ginnerup.dk
Glaspusteriet Helledie
Glyngøre Borger- og Erhvervsforeningwww.glyngoereby.dk/glyngoere-borger-erhv
Glyngøre Shellfish ApSwww.danishshellfish.com
GNL Service Apswww.gnlservice.dk
Graphicmasterwww.graphicmaster.dk
GREDITEC ApSwww.greditec.dk
Grøn Sløjd
HHancock Bryggerierne A/Swww.hancock.dk
Handelsbankenwww.handelsbanken.dk
Heidi Møller Volke
Helmwww.helm.nu/
Hesthavegårdwww.hesthave.dk/
H.F. Smede- og Maskinværkstedwww.hfsmede.dk
H.H.Transport Sundsøre ApS
HL Smede og Montage ApSwww.hlsmede.com
Hilmars ApSwww.hilmars.dk
Hjarbæk Fjord Campingwww.hjarbaek.dk/
Hobby-Huset A/Swww.hobby-huset.dk
Hostrup Hovedgaardwww.hostruphovedgaard.dk/
Hotel Skivehuswww.hotelskivehus.dk
Hotel Strandtangen, Maritim H.H. Service ApSwww.strandtangen.dk
Houmøllers Møbler A/Swww.hmskive.dk
HR-International Consultingwww.hr-internationalconsulting.com
Hvalpsund-Sundsøre Færgeoverfart/Vesthimm. Komm.www.hvalpsund-sundsoere.vesthimmerland.dk
Hvoldal Consult ApSwww.hvoldal.dk
Hydra-Compwww.hydra-comp.dk
Häfele Danmark A/Swww.haefele.dk
Højslev El ApSwww.hoejslev-el.dk
Højslev Krowww.hoejslev-kro.dk
IIdylidylwww.idylidyl.dk
Imerys Industrial Minerals Denmark A/Swww.damolin.dk
 Institut for Relationspsykologiwww.relationspsykologi.dk 
Interfjord A/Swww.interfjord.dk
Itinowww.itino.dk
 
 JJE INTERNET
Jebjerg Gartneriwww.80739.dk
Jeco Metalvarefabrikwww.jeco-metal.dk
Jespersen Groupwww.jespersengroup.dk
Jyllands Akvarietwww.jyllandsakvariet.dk/
Jysk Gas og VVS Teknik ApShttp://www.facebook.com/klausjyskgas.dk
Jyske Bankwww.jyskebank.dk/
Jyske Bank Erhverv, Nykøbing Morswww.jyskebank.dk/
KKaj Ove Madsen A/Swww.kajovemadsen.dk
Karlsen hydraulik og entreprenørservicewww.karlsenservice.dk
Karsten Svenningsen Maskinerwww.ksmaskiner.dk/
Kastrup Træ-Aluwww.kastrupvinduet.dk
KB Motorservice A/Swww.kbmotor.dk
Kilde A/S Automationwww.kilde-as.com
Kildeconnectwww.kildeconnect.dk 
Klartekwww.klartek.dk
Klimatek A/Swww.klimatek.dk
Klinik for Fodterapi
KM RUSTFRI A/Swww.kmrustfri.dk
Kn Group
KPT ApSwww.kpt.dk/da.html
Krejbjerg Tømrerforretningwww.krejbjergtomrer.dk/
Kroma a/swww.kroma.dk
Kulturcenter Limfjordwww.kclimfjord.dk
Kurt Sørensen Murer og Aut. Kloakmesterwww.kurt-sorensen.dk/
KÆRE BØRN Skive ApSwww.kærebørn-skive.dk/
LL.B. Truck Service ApSwww.lbtruck.com
Landinspektørcentret Jeppesen A/Shttp://www.lcdk.dk/Afdelinger/Nykobing-Mors
Landboforeningen Limfjordhttps://landboforeningenlimfjord.dk/
LED-Erhvervwww.led-erhverv.dk/
Lederne Midt-Nordwww.lederne.dk/lokalafdelinger/lederne-m
Lene & Saksenwww.leneogsaksen.dk
Limfjords Camping og Vandlandwww.limfjords.dk
LinkToValue Managementwww.linktovalue.dk
Linderswoodpartnerwww.linderswoodpartner.dk
LO Skiveegnenwww.lomidt.dk/skiveegnen/forside/
Læs og Lær Skivewww.voksenordblind.dk
Lund Elektro
Lundø Camping & Grillwww.lundocamping.dk
Læreruddannelsen i Skivewww.skivesem.dk
Lås & Slå Tyverisikringwww.laasogslaa.dk
MMads Madsen VVS Engros A/Swww.mmvvs.dk
Madsen Bioenergiwww.madsenbioenergi.dk
Madsen & Fjalland
Magnus Olesen A/Swww.magnusolesen.dk
 Maja Vwww.majav.dk
Maler Jette I/Swww.malerjette.dk
Malerfirmaet Lars Boddum ApS
MBM & MAB A/Swww.mbm-mab.dk
Meissner + Sighwww.m-s.dk/
Melbjerggård Grøntwww.melbjerggaardgront.blogspot.dk/
Moland Byggevarer A/Swww.moland-skive.dk
Morsø Sko Import A/Swww.morso-sko.dk
MS Sprøjtebetonwww.mssprojtebeton.dk
Murerfirmaet Torben Pedersen ApSwww.murerfirmaet-tgp.dk
Museum Sallingwww.museumsalling.dk
Månedsmagasinet ApSwww.maanedsmagasinet.com
NNaturlig Bevægelsewww.naturligbevaegelse.dk
 NA Safewww.nasafe.dk
N. C. Nielsen A/Swww.nc-nielsen.dk
NetIP A/Swww.netip.dk
NG Metal A/Swww.ng-dk.com
NIC Denmarkwww.nordicinnercore.dk
Nordisk Granit Import A/Swww.nordiskgranit.dk
Nordsignwww.nordsign.dk
Nova Consultwww.nova-c.dk
Nr. Søby VVS & Hobby-Husetwww.nrsoeby-vvs.dk
Nybolig Erhverv, Skivewww.nybolig.dk
Nybolig, Skivewww.nybolig.dk
Nykredit Erhverv A/Swww.nykredit.dk
OOddense Tømrerfirma A/Swww.oddense.dk/
Ole Flywww.olefly.dk
Oplevelsesfabrikken ApSwww.oplevelsesfabrikken.dk
Optima Belysning BtB Apswww.optimabelysning.dk/
Ove Raabjerg Larsen ApSwww.orl.dk
PPantaeniuswww.pantaenius.dk
Partas A/Swww.partas.dk
PBJ Furniture A/Swww.pbjfurniture.dk/da/
PC Maskinerwww.pcmaskiner.dk
Pcdrillwww.pcdrill.dk
Pedersborg Vinwww.pedersborgvin.dk/
PermaVentwww.permavent.dk
PH Montage A/Swww.phmontage.dk
Pinholt Metal Workingwww.pinholtmw.dk
Pintrip ApSwww.pintrip.eu/
Poul Jensen Entreprenør ApSwww.poul-jensen.dk
PowElec
Profi Kommunikationwww.profi.dk
Provinswww.pro-vins.dk
Pulsenwww.balling-by.dk
PWCwww.pwc.dk/
RRadio Skive ApSwww.radioskive.dk
Redoffice MP Kontorcenterwww.mpkontorcenter.dk/ 
Restaurant Strandtangen A/Swww.restaurant-strandtangen.dk/
Revision Limfjord A/Swww.revisionlimfjord.dk
Roslev Apotekwww.roslevapotek.dk
Roslev Krowww.roslev-kro.dk
Roslev Trælasthandelwww.roslev.dk
Roslev Vandrehjemwww.danhostelnord.dk/roslev
RTA Bogføring
Rustek A/Swww.rustek.dk/
Rybjerg Biogaswww.rybjerggaard.dk/produktion/biogas/
Røde Kors Møbelbutikwww.rodekors-skive.dk/
Rønbjerg Tagteknikwww.ronbjergtagteknik.dk
SSabetoflex ApSwww.sabetoflex.dk
Salling Autogenbrugwww.autoophugget.dk
Salling Aviswww.salling-bogtrykkeri.dk
Salling Bankwww.sallingbank.dk
Salling Campingwww.sallingcamping.dk
Salling Computer Servicewww.scservice.dk
Salling Entreprenørfirmawww.salling-entreprenor.dk
Salling Fysioterapiwww.sallingfysioterapi.dk
Salling Grovvarer Ambawww.sallinggrovvarer.dk
Salling Palle- & Emballagehandelwww.sallingpallehandel.dk
Salling Træelementwww.sallingelement.dk
Sallingsund Bygwww.sallingsund-byg.dk
Scanbag A/Swww.scanbag.dk
Scanlak Balling A/Swww.scanlak.dk
Scantruck A/Swww.Scantruck.dk
Sidelmann Designwww.facebook.com/SidelmannDesign
Skatek A/Swww.skatek.dk
Skipper Furniture A/Swww.skippers-moebler.dk
Skive Anlæg & Entreprenørwww.skiveae.dk
Skive Atletik & Motionwww.skiveam.dk
Skive Au2lakwww.skiveautolak.dk
Skive Bibliotekwww.regionmidtjylland.dk
Skive Bogføringwww.skivebogfoering.dk
Skive Collegewww.skivehs.dk
Skive El-Servicewww.skive-elservice.dk
Skive Festivalwww.skivefestival.dk
Skive Fjernvarme I/Swww.skivefjernvarme.dk
Skive Fjord Campingwww.skivefjordcamping.dk
Skive Flytteforretningwww.skive-flytteforretning.dk
Skive Folkebladwww.skivefolkeblad.dk
Skive Fragt A/Swww.skivefragt.dk
Skive Frugt A/Swww.skivefrugt.dk
Skive Gokart & Paintball Centerwww.skivegokart.dk
Skive Golfklubwww.SkiveGolfklub.dk
Skive Gymnasium & HFwww.skivegym.dk
Skive Handelwww.skivehandel.dk
Skive IK Elite A/Swww.skive-ik.dk
Skive Kasernewww.forsvaret.dk
Skive Kommunewww.regionmidtjylland.dk
Skive Kran og Transportwww.skivekran.dk
Skive Shippingwww.skiveshipping.dk
Skive Smede- og Maskinteknikwww.sm-teknik.dk
Skive Technical Service ApSwww.skive-ts.dk/
Skive Theaterwww.skivetheater.dk
Skive Travwww.skive-trav.dk
Skive Vandwww.skivevand.dk
Skottenborgwww.skottenborg.dk
Skousenwww.skousen.dk
Skov A/Swww.skov.dk
Social- og Sundhedsskolen S-T-Vwww.sosu-stv.dk
SmartGroupwww.smart-group.dk
SM Entreprenørfirma A/Swww.sm-entreprenorfirma.dk
SorenSuper
Spar Nordwww.sparnord.dk/om-spar-nord/kontakt/lokale-banker/skive.aspx
Spar Vest Fondenwww.sparbankvest.dk
Sparekassen Ballingwww.sparekassenballing.dk
Sparekassen Vendsysselwww.sparekassen-vendsyssel.dk/kontakt/afdelinger/skive/
Spøttrup Kran-og Containerservicewww.spøttrupkranogcontainer.dk
Spøttrup Turistforeningwww.spottrupturist.dk
Staun Consultwww.staunconsult.qsite.dk/
Steen K. Pedersen A/Swww.skp-el.dk
Stenger & Ibsen Construction A/Swww.si-construction.com
Stoholm Fritids- og Kulturcenterwww.stoholmfritid.dk
Storgaards Gulvafslibning
Stouby Tømrerfirma ApSwww.stouby.dk
Strøgets Vinhandelwww.vinoble.dk
Stykgodscentret Skive A/Swww.stykgodscentret.dk
Stylishtwww.stylisht.dk
Super Brugsen i Roslevwww.roslevbrugsforening.dk
Super Spar Jebjergwww.spar.dk/butik/spar-Jebjerg
Suntherm ApSwww.suntherm.dk
Søby Maskinaktieselskabwww.soby.com
Søren Færchwww.faerchkol.dk
Søren Yde ApS Arkitekt MAAwww.arkitektyde.dk
TTarok Skivewww.tarokmuseet.dk/
Thebeebusiness ApSwww.thebeebusiness.com/
Thise Mejeriwww.thise.dk
Thomas Lillelund
Thomas Møller Pedersen ApStmp.dk/da/
Thorvig Trykwww.thorvig.dk
Throw-inwww.throwin.dk
Timothy Jacob Jensen Studioswww.timothyjacobjensen.com
Tingfinderietwww.tingfinderiet.com
TKT Electronics ApSwww.ktel.dk
Toft Care Systemswww.toft-care.dk
Toyota STS Biler A/Swww.stsbiler.dk/kontakt-sts-biler/skive
TM’s Byggeforretning ApS
TR Consultwww.trconsult.dk
Troper Development
Træmuseetwww.traemuseet.dk/
TWT A/Swww.twt.dk
Tømrer & Snedker Poul Bakwww.poul-bak.dk
Tømrermester Henry À Lavawww.facebook.com/TomrermesterHenryaLava?filter=2
Tømrermester Per Christensen ApSwww.pc-byg.dk
Tømrernes Byggeselskabwww.tbsas.dk
UUni-Sign Miljøwww.miljo.uni-sign.dk
 Upcycling Scandinaviawww.upcyclingscandinavia.com
VV-Steel A/Swww.vsteel.dk
VEIDEC ApSwww.veidec.com/dk/hjem
 VestergaardAdvicewww.vestergaardadvice.dk
Vestsalling Hjemmeservicewww.vestsalling.dk
VIA University College
VIBLA APSwww.vibla.dk
VIBERG-ROHDE ApSwww.uderum.dk
Vikan A/Swww.Vikan.com
Virksund Campinghttp://www.virksundcamping.dk
Virksund Kursuscenterwww.virksund.dk/
WWellfarmed
Winther Engros ApSwww.WintherEngros.dk
Wunderwear By Istrupwww.wunderwear.dk/
YYdes HjemmeServicewww.ydeshjemmeservice.dk
ÆÆ’ SME ApS
ÅAage Espersen & Sønwww.jernesper.eu
 Aakjærselskabetwww.jenle.dk
AU Herning – Institut for Forretningsudvikling og Teknologiwww.btech.au.dk/

 

Ved at bruge hjemmesiden accepterer vores cookie- og privatlivspolitik. Læs mere

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close